Akademik Kadro
Fotoğraf Adı Soyadı Programı E-Posta Adresi Web Sitesi Tel. No
Yrd. Doç. Dr. Kıvanç BAKIR

Bölüm Başkanı

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojilerikivanc@bartin.edu.tr120
Yrd. Doç. Dr. Deniz ÇELİK

Bölüm Başkanı

Park ve Bahçe Bitkileridcelik@bartin.edu.tr147
Yrd. Doç. Dr. Ayşe GENÇ LERMİ

Bölüm Başkanı

Bitkisel ve Hayvansal Üretimagenclermi@bartin.edu.tr141
Yrd. Doç. Dr. Cevdet GÜMÜŞ

Bitkisel ve Hayvansal Üretimcgumus@bartin.edu.tr142
Yrd. Doç. Dr. Sezar KARACA

Bölüm Başkanı

Muhasebe ve Vergisezar@bartin.edu.tr151
Ögr. Gör. Dr. Timuçin BARDAK

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileritimucinb@bartin.edu.tr152
Ögr. Gör. Dr. Emine GENÇ

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleriegenc@bartin.edu.tr141
Ögr. Gör. Dr. Gülay ŞENER

Bölüm Başkanı

Yönetim ve Organizasyongsener@bartin.edu.trWeb Site144
Ögr. Gör. Bayram AKGÜL

Bölüm Başkanı

Bilgisayar Teknolojileribayramakgul@bartin.edu.trWeb Site146
Ögr. Gör. Serkan AKSU

Bilgisayar Teknolojileriaksu@bartin.edu.trWeb Site146
Ögr. Gör. Utku SOBUTAY

Bilgisayar Teknolojileriusobutay@bartin.edu.trWeb Site2235114
Ögr. Gör. Kadir KAYAHAN

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojilerikkayahan@bartin.edu.tr142
Ögr. Gör. Şaziye ALTINTAŞ

Park ve Bahçe Bitkilerisaltintas@bartin.edu.tr129
Ögr. Gör. Veli KOCA

Park ve Bahçe Bitkilerivkoca@bartin.edu.tr124
Ögr. Gör. Nazlı İlke EKEN TÜRER

Bitkisel ve Hayvansal Üretimnazliilkeeken@bartin.edu.tr150
Ögr. Gör. Nebi ARSLAN

Bölüm Başkanı

Tasarımnebiarslan@bartin.edu.tr143
Ögr. Gör. Murat SARI

Tasarımmuratsari@bartin.edu.tr143
Ögr. Gör. Mustafa Semih SARAOĞLU

Tasarımmsaraoglu@bartin.edu.tr146
Ögr. Gör. Serkan ALTIN

Bölüm Başkanı

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojilerisaltin@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Sabri ALKAN

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojilerisalkan@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Gökhan EMİR

Bölüm Başkanı

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetlerigemir@bartin.edu.tr124
Ögr. Gör. Çağrı SÜRÜCÜ

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetlericsurucu@bartin.edu.tr129
Ögr. Gör. Ziya CEYLAN

Yönetim ve Organizasyonzceylan@bartin.edu.tr143
Ögr. Gör. Hasan YAVUZ

Yönetim ve Organizasyonhyavuz@bartin.edu.tr124
Ögr. Gör. Ender YEĞEN

Muhasebe ve Vergienderyegen@bartin.edu.tr150
Ögr. Gör. Esra AKAY TİRYAKİOĞLU

Muhasebe ve Vergitiryakioglu@bartin.edu.tr144
Ögr. Gör. Çiğdem YERLİ

Muhasebe ve Vergicyerli@bartin.edu.tr144
Ögr. Gör. Hakan GÜNEŞ

Muhasebe ve Vergihakangunes@bartin.edu.tr129
Ögr. Gör. Nuh Ali TÜREL

Muhasebe ve Verginaturel@bartin.edu.tr129
Ögr. Gör. Cihangir KASAPOĞLU

Pazarlama ve Reklamcılıkcihangir@bartin.edu.tr152
Ögr. Gör. Yahya AKKAYA

Bölüm Başkanı

Pazarlama ve Reklamcılıkyakkaya@bartin.edu.tr152
Ögr. Gör. Özkan AVCI

Pazarlama ve Reklamcılıkozkanavci@bartin.edu.tr150
Ögr. Gör. Ömer ALADAĞ

Ulaştırma Hizmetlerioaladag@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Şerife YAZGAN PEKTAŞ

Bölüm Başkanı

Ulaştırma Hizmetlerisyazgan@bartin.edu.tr5201901
Ögr. Gör. Tamer YAĞIZ

Ulaştırma Hizmetlerityagiz@bartin.edu.tr5201901
Ögr. Gör. Murat DEMİR

Ulaştırma Hizmetlerimuratdemir@bartin.edu.tr5201901
Ögr. Gör. Mehmet ERDOĞAN

Ulaştırma Hizmetleri5201901
Ögr. Gör. Figen SEVİNÇ

Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetlerifsevinc@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Serhat YOZCU

Bölüm Başkanı

Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetlerisyozcu@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Tolga Fahri ÇAKMAK

Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleritcakmak@bartin.edu.tr5181901