Akademik Kadro
Fotoğraf Adı Soyadı Programı E-Posta Adresi Web Sitesi Oda No Tel. No
Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç BAKIR

Bölüm Başkanı

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojilerikivanc@bartin.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Deniz ÇELİK

Bölüm Başkanı

Park ve Bahçe Bitkileridcelik@bartin.edu.tr2210(378)223 5419
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe GENÇ LERMİ

Bölüm Başkanı

Bitkisel ve Hayvansal Üretimagenclermi@bartin.edu.tr2160(378)223 5238
Dr. Öğr. Üyesi Cevdet GÜMÜŞ

Bitkisel ve Hayvansal Üretimcgumus@bartin.edu.tr3070(378)223 5240
Dr. Öğr. Üyesi Sezar KARACA

Bölüm Başkanı

Muhasebe ve Vergisezar@bartin.edu.tr2050(378)223 5218
Ögr. Gör. Dr. Timuçin BARDAK

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileritimucinb@bartin.edu.tr413A0(378)223 5412
Ögr. Gör. Dr. Kadir KAYAHAN

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojilerikkayahan@bartin.edu.tr3070(378)223 5240
Ögr. Gör. Dr. Gökhan EMİR

Bölüm Başkanı

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetlerigemir@bartin.edu.tr414B0(378)223 5413
Ögr. Gör. Dr. Gülay ŞENER

Bölüm Başkanı

Yönetim ve Organizasyongsener@bartin.edu.trWeb Site2200(378)223 5418
Ögr. Gör. Dr. Hakan GÜNEŞ

Muhasebe ve Vergihakangunes@bartin.edu.tr403B0(378)223 5343
Ögr. Gör. Dr. Serhat YOZCU

Bölüm Başkanı

Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetlerisyozcu@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Dr. Tolga Fahri ÇAKMAK

Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleritcakmak@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Bayram AKGÜL

Bölüm Başkanı

Bilgisayar Teknolojileribayramakgul@bartin.edu.trWeb Site402B0(378)223 5339
Ögr. Gör. Serkan AKSU

Bilgisayar Teknolojileriaksu@bartin.edu.trWeb Site402B0(378)223 5339
Ögr. Gör. Utku SOBUTAY

Bilgisayar Teknolojileriusobutay@bartin.edu.trWeb Site414A0(378)223 5416
Ögr. Gör. Şaziye ALTINTAŞ

Park ve Bahçe Bitkilerisaltintas@bartin.edu.tr414A0(378)223 5416
Ögr. Gör. Veli KOCA

Park ve Bahçe Bitkilerivkoca@bartin.edu.tr2050(378)223 5218
Ögr. Gör. Nazlı İlke EKEN TÜRER

Bitkisel ve Hayvansal Üretimnazliilkeeken@bartin.edu.tr403A0(378)223 5254
Ögr. Gör. Nebi ARSLAN

Bölüm Başkanı

Tasarımnebiarslan@bartin.edu.tr413B0(378)223 5411
Ögr. Gör. Murat SARI

Tasarımmuratsari@bartin.edu.tr413B0(378)223 5411
Ögr. Gör. Mustafa Semih SARAOĞLU

Tasarımmsaraoglu@bartin.edu.tr402B0(378)223 5339
Ögr. Gör. Şahin DURSUN

Tasarımsdursun@bartin.edu.tr403B0(378)223 5343
Ögr. Gör. Sabri ALKAN

Bölüm Başkanı

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojilerisalkan@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Çağrı SÜRÜCÜ

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetlericsurucu@bartin.edu.tr402A0(378)223 5342
Ögr. Gör. Ziya CEYLAN

Yönetim ve Organizasyonzceylan@bartin.edu.tr413B0(378)223 5411
Ögr. Gör. Hasan YAVUZ

Yönetim ve Organizasyonhyavuz@bartin.edu.tr414B0(378)223 5314
Ögr. Gör. Ender YEĞEN

Muhasebe ve Vergienderyegen@bartin.edu.tr403A0(378)223 5254
Ögr. Gör. Esra AKAY TİRYAKİOĞLU

Muhasebe ve Vergitiryakioglu@bartin.edu.tr2200(378)223 5418
Ögr. Gör. Çiğdem YERLİ

Muhasebe ve Vergicyerli@bartin.edu.tr2200(378)223 5418
Ögr. Gör. Nuh Ali TÜREL

Muhasebe ve Verginaturel@bartin.edu.tr403B0(378)223 5343
Ögr. Gör. Cihangir KASAPOĞLU

Pazarlama ve Reklamcılıkcihangir@bartin.edu.tr2130(378)223 5233
Ögr. Gör. Yahya AKKAYA

Bölüm Başkanı

Pazarlama ve Reklamcılıkyakkaya@bartin.edu.tr413A0(378)223 5412
Ögr. Gör. Özkan AVCI

Pazarlama ve Reklamcılıkozkanavci@bartin.edu.tr402A0(378)223 5342
Ögr. Gör. Ömer ALADAĞ

Ulaştırma Hizmetlerioaladag@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Şerife YAZGAN PEKTAŞ

Bölüm Başkanı

Ulaştırma Hizmetlerisyazgan@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Tamer YAĞIZ

Ulaştırma Hizmetlerityagiz@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Murat DEMİR

Ulaştırma Hizmetlerimuratdemir@bartin.edu.tr5181901
Ögr. Gör. Mehmet ERDOĞAN

Ulaştırma Hizmetleri5181901
Ögr. Gör. Figen SEVİNÇ

Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetlerifsevinc@bartin.edu.tr5181901